Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині знешкодили 122-міліметровий артилерійський снаряд (ФОТО)

фото - Фейсбук

Сарненський район: групую піротехнічних робіт області знешкоджено один артилерійський снаряд 122 мм. часів Другої світової війни, пише Головне управління ДСНС у Рівненській області.

11 лютого о 14:00 групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області було знищено один артилерійський снаряд калібром 122 мм, який було виявлено 09 лютого в лісовому масиві поблизу села Корост Сарненського району місцевим жителем. 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Читати також