Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщину завітали литовські військові (ФОТО)

У Рівному сержанти Військової служби правопорядку ЗС України переймають досвід литовських колег

До Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку ЗС України завітали представники старшинського складу 25 Навчального центру ВСП ЗС України та Військової поліції Литовської Республіки.

Робоча поїздка проводилась серед органів управління та частин ВСП ОК «Захід». А напередодні, старшини обох країн вже побували у Хмельницькому та Тернополі.

— Метою проведення круглих столів є обмін досвідом щодо впровадження та використання системи розподілу повноважень між офіцерським та сержантським складом в повсякденній діяльності, а також під час виконання завдань за призначенням, — повідомив головний старшина 25 Навчального центру ВСП старший прапорщик Валерій Катасонов.

Головний старшина Військової поліції Литовської Республіки сержант-майор Арунас Даубліс провів презентацію на тему розвитку сержантського складу ЗС Литви та систему його роботи у військовому правоохоронному органі країни.

Крім того, учасники обговорили ролі і місця командирів у роботі з особовим складом, підготовці і навчанні, дотриманні військової дисципліни, морально-психологічному забезпеченні та соціальному захисті військовослужбовців.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)

капітан Олексій Мосейченок

Фото автора

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.