![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050117005555.png)
У Гощі вже близько 5 років працює дочірнє підприємство-інкубатор «Хайчікен». Із заступником директора ТОВ «Маяк-3» Віталієм Матвійчуком нещодавно зустрівся гощанський селищний голова Микола Панчук.
Виробництво має найсучасніше бельгійське інкубаційне обладнання, комп’ютеризовановий виробничий процес, який можна контролювати з будь-якого місця на планеті. З моменту відкриття виробничі потужності інкубатора постійно зростають.
"Доставили обладнання і на 50% збільшили потужності й в поточному році. Наразі потужність інкубаційного обладнання становить 17 млн яєць.
Під час зустрічі познайомився з циклом виробництва, обговорили проблемні питання, пов’язані з роботою підприємства в умовах воєнного часу. Це потреба в безперебійній подачі електроенергії, працівниках-чоловіках. Говорили також про перспективу розширення виробничої бази та укладання соціальної угоди", - повідомляє Микола Панчук.
Селищний голова зазначає, що навіть у таких непростих умовах керівництво підприємства мислить стратегічно, дбає про соціальну складову діяльності.
"Соціально відповідальний бізнес - норма західних брендів. В Україні ця тенденція лише розвивається. Тому особливо приємно, що підприємства, які працюють в нашій громаді, усе частіше обирають саме таку модель бізнесу", - додав Микола Панчук.
![](/media/img/650/2024/05/202405018551.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405013472.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405019058.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405018323.png)