Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На туристичній локації у Рівненській області знімали серіал (ФОТО)

Днями на Тараканівський форт вкотре приїхала знімальна команда. Цього разу знову знімали кіно - телесеріал "Виклик". Зйомки тривали два дні і до них були залучені дубенські рятувальники - аж два караули.

Про це повідомляє Блог "Знай більше".

Серіал "Виклик" про справжніх героїв, які щодня приходять на допомогу, рятують людей від біди. Героями серіалу є пожежні, піротехніки, альпіністи, кінологи, водолази, психологи і парамедики. Серіал докладніше знайомить глядачів з професією рятувальника і розповість про нелегку працю ДСНС, адже кожен раз витягаючи із смертельної небезпеки постраждалих, кожен рятувальник насамперед ризикує власним життям.

Читати також

06.12.2021 У Рівному на новому кільці Макарова-Дубенська кришиться асфальт

У Рівному на перехресті Макарова-Дубенська, яке нещодавно відкрили для руху транспорту, вже з'явились перші вибоїни. За словами директора з будівництва Миколи Яворського, на асфальті зафіксували викришування вехнього шару асфальту. "Ми самі не можемо зараз на даний момент сказати в чому ця причина і від чого вони появились. Бо в тому місці є, а в тому немає. Весь один асфальт, ми ложили за день. Скрізь все нормально, а в двох місцях появились оці викришування. Ми сьогодні на основі битої емульсії висушили дріб'язок щебеневий, і думаємо що ми сьогодні ці пошкодження усунемо," - каже Микола Яворський.