Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

«На ваших руках кров тисяч українців»: хакери «привітали» з Днем перемоги глядачів російських супутникових каналів

Сьогодні на низці російських телеканалів замість звичного для них "побєдоносія" з'явилися антивоєнні висловлювання. Їх помітили у телепрограмі супутникових каналів. 

Інформацію про це поширили ТГ-канали та росЗМІ, передає "Детектор Медіа".

Так, у сітці мовлення замість переліку програм з'явився напис: «На ваших руках кров тисяч українців та сотень їхніх вбитих дітей. ТБ та влада брешуть. Ні війні». Як пише видання NGS.ru, переважно про такі написи повідомляли користувачі приставок компанії МТС. При цьому у «МТС-Сибір» інцидент підтвердили та назвали наслідком кібератаки.

Також росЗМІ повідомляють, що хакери розмістили аналогічні антивоєнні написи у телепрограмі «Первого канала» та «Россия 1» на сайті «Яндекса». На момент публікації цієї новини з російського сайту взагалі видалили телепрограму цих каналів. 

Читати також

28.05.2022 Є загроза ударів із території Білорусі - Генштаб про ситуацію на Волинському напрямку

На Волинському та Поліському напрямках визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення охорони білорусько-українського кордону. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України 28 травня. Зазначене угруповання посилено маневровими групами радіоелектронної боротьби, що діють вздовж державного кордону України. Продовжується підготовка офіцерів запасу для потреб комплектування підрозділів військово-повітряних сил та військ протиповітряної оборони у навчальних закладах республіки білорусь. В район населеного пункту Лунінець Брестської області переміщено дивізіон ОТРК “Іскандер-М”. Зберігається загроза завдання ударів по об’єктах інфраструктури та підрозділах Сил оборони з території республіки білорусь.