Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Волині фермер квасить капусту для ЗСУ (ФОТО)

Фото: Суспільне Луцьк

На Волині фермер Олег Галасун із села Чаруків Волинської області займається волонтерством ще з 2014 року. Нині чоловік консервує та кватись власний урожай і передає хлопцям на передову.

Про це повідомляє Суспільне

Фермер Олег Галасун має кілька власних земельних ділянок, де збирає власний урожай.

"Думаю, 20 тонн капусти буде на квашення і ще тої, що на зберігання. Врожай непоганий цього року. Скажу, що в усіх непоганий в тих, хто зміг доглянути, коли була спека і коли були несприятливі умови", – зазначив чоловік.

Військовим волинський фермер допомагає з 2014-того року, бо вважає підтримку армії обов’язком кожного українця.

"Можу допомогти? Можу. Сів і поїхав. Хоч маєш багато своєї дуже роботи, але це не виключає те, що ти можеш допомогти", – каже чоловік.

Фермер ділиться своїм рецептом, як квасить капусту. Проте для початку слід підготувати сам овоч: фермер шинкує капусту на тертці, а потому додає сіль і спеції та поміщає усе до 200-літрової бочки. Зверху, каже, обов'язково треба покласти камінь або інший важкий предмет.

Коли капуста закваситься, говорить фермер Олег Галасун, її разом з іншими домашніми соліннями, городиною та овочами відправить військовим на фронт.

На цьогорічний врожай капусти добре вплинули дощі, іншим овочам вологи було забагато. Крім капусти, на полі та у двох теплицях фермер вирощує цукрову кукурудзу, помідори та гірки.

Олег Галасун ззначив, що цьогоріч на роботу фермерів вплинула і війна: зменшився ринок збуту через низьку купівельну спроможність українців, постійні проблеми з логістикою та підвищення цін на добрива і пальне позначились на врожайності.

"Капусти в нас цього року вистачить, картопля, столовий буряк також. З морквою будуть проблеми, бо її немає в достатній кількості. Що стосується цибулі, то в нас буде нестача цибулі, бо в західних областях її вирощують мало, основні райони були під окупацією – Херсонська, Запорізька область", – говорить чоловік.

Читати також