Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Волині суд скасував відсторонення невакцинованої вчительки від роботи

На Волині невакцинована від коронавірусу вчителька подала позов до суду стосовно відсторонення від роботи. 

Як йдеться на сайті Єдиного реєстру судових рішень, позивачка вимагала визнання незаконним та скасування наказу директора Гішинської гімназії Ковельської міськради. Крім того вчителька англійської мови вимагала стягнути з управління освіти понад 23 тисячі гривень за час вимушеного прогулу. 

Суд задовольнив вимоги позивачки щодо скасування наказу про її відсторонення та виплати їй заробітної плати за час вимушеного прогулу. У той же час у задоволенні відшкодування моральної шкоди - відмовив. 

У суді позивачка пояснила, що у листопаді у неї на роботі вимагали довідку щодо вакцинації від COVID-19 та обмежили її права як працівника на роботу. Ще у жовтні їй вручили повідомлення щодо обов'язкового щеплення, вона відмовилась його підписувати. Згодом жінці вручили наказ директора про її відсторонення. 

У позовних вимогах жінка наголосила, що роботодавець не наділений правом примушувати її до вакцинування  та притягати її до дисциплінарної відповідальності за відмову від вакцинування. У той же час у навчальному закладі наголошували, що керувались відповідними наказами уряду та МОЗ. 

 

Читати також

09.08.2022 Правоохоронці затримали "волонтерів", які ввозили в Україну військову амуніцію та продавали її без сплати податків

Надалі у месенджері "Telegram" дідозрювані створили групу з оголошеннями про асортимент та продаж товарів військового призначення. Основними замовниками цих товарів були представники благодійних і волонтерських організацій, підприємства та фізичні особи. Вони перераховували гроші на особисті рахунки підозрюваних з метою забезпечення спеціалізованим обладнанням і військовою амуніцією підрозділів Збройних Сил України, правоохоронних органів та територіальної оборони в районах ведення активних бойових дій. Підозрювані купували товари військового призначення в країнах Європейського Союзу. Загалом було придбано товару на суму майже 72 мільйони гривень. Для реалізації оборудки її учасники вносили недостовірні відомості до митних декларацій. Кінцевими отримувачами продукції вказували військові підрозділи нашої держави, а гроші на придбання імпортних товарів збирали у родичів українських захисників і волонтерів. В подальшому ці товари були легалізовані на території України шляхом їх реалізації за завищеними цінами. Таким чином, підозрювані ухилилися від сплати до бюджету митних платежів на загальну суму 23 млн грн та легалізували майно, одержане злочинним шляхом, на суму 71,9 мільйона гривень.

09.08.2022 Українські артилеристи показали, як використовують британські гаубиці L119 на Херсонщині

"Це озброєння поступило від нас до партнерів, а саме десантно-штурмові війська. Зараз ми це озброєння освоюємо, і досить впевнено. З цього озброєння ми ефективно даємо відсіч ворогу. Перевага цієї гармати у тому, що вона значно легша в порівнянні, наприклад, із D-30, вона мобільніша, швидша у розгортанні й точніша. Боєприпаси важать менше і її може пересувати менша техніка", — йдеться у повідомленні.