Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Волині суд скасував відсторонення невакцинованої вчительки від роботи

На Волині невакцинована від коронавірусу вчителька подала позов до суду стосовно відсторонення від роботи. 

Як йдеться на сайті Єдиного реєстру судових рішень, позивачка вимагала визнання незаконним та скасування наказу директора Гішинської гімназії Ковельської міськради. Крім того вчителька англійської мови вимагала стягнути з управління освіти понад 23 тисячі гривень за час вимушеного прогулу. 

Суд задовольнив вимоги позивачки щодо скасування наказу про її відсторонення та виплати їй заробітної плати за час вимушеного прогулу. У той же час у задоволенні відшкодування моральної шкоди - відмовив. 

У суді позивачка пояснила, що у листопаді у неї на роботі вимагали довідку щодо вакцинації від COVID-19 та обмежили її права як працівника на роботу. Ще у жовтні їй вручили повідомлення щодо обов'язкового щеплення, вона відмовилась його підписувати. Згодом жінці вручили наказ директора про її відсторонення. 

У позовних вимогах жінка наголосила, що роботодавець не наділений правом примушувати її до вакцинування  та притягати її до дисциплінарної відповідальності за відмову від вакцинування. У той же час у навчальному закладі наголошували, що керувались відповідними наказами уряду та МОЗ. 

 

Читати також