Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Напруга з виїздом спадає: за добу Україну покинули майже 95 тис людей

Минулої доби західний державний кордон України перетнули майже 111 тисяч людей. Про це повідомили у Держприкордонслужбі. 

Зазначається, що відносно попередніх діб пасажиропотік дещо знизився. 

Вчора з України виїхало та в'їхало понад 15 тисяч автомобілів. 

Минулої доби Україну покинули майже 94 тисячі осіб. Більшість із тих, хто виїхав – близько 67 тисяч людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі на даному напрямку накопичення пішоходів, автомобілів і пасажирських автобусів мінімальні.

До України за минулу добу прибули понад 17 тисяч осіб, майже 14 тисяч з яких – українці. Більшість з них – чоловіки, що планують захищати майбутнє своєї країни. До слова, за 15 останніх днів до України повернулися близько 205 тисяч наших співвітчизників!

Нагадаємо, що усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють у цілодобовому режимі.

Читати також

22.05.2022 Україна та Польща домовились спростити перетин кордону

Президент України зазначив, що нині українські міста стали побратимами із польськими, також побратимами стали український та польський народи, а країни - сестрами. "??Ми - рідні. І між нами немає бути кордонів чи бар?єрів. Український і польський народи ментально вони давно не розділяють. Тож ми дійшли згоди найближчим часом втілити це і у відповідній двосторонній Угоді. Спершу щодо спільного прикордонно-митного контролю, а згодом і єдиного умовного кордону, коли Україна буде членом Європейського Союзу. ?І я впевнений, що усі необхідні рішення спочатку для статусу кандидата для України, а потім і для повноправного членства неодмінно будуть ухвалені. Зокрема завдяки багатолітньому захисту Польщею українських інтересів на європейському континенті", - заявив Володимир Зеленський. Він подякував Дуді за спільну з лідеркою Словаччини ініціативу переконувати європейських колег, які все ще вагаються щодо статусу країни-кандидата на членство ЄС для України. Володимир Зеленський також зазначив, що Росія, розв'язавши війну, мимоволі змусила Україну та Польщу забути суперечки щодо спільного минулого. Також він анонсував законопроєкт про розширені можливості для громадян Польщі в Україні, щоб віддячити за те, як Польща прийняла українців, які рятуються від війни.