Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Нас вже вважають мертвими, на нас приходять похоронки": полонені окупанти бояться повертатись до РФ

Низка російських окупантів, яких взяли у полон, сказали, що не хочуть повертатися до РФ, доки там триває путінський режим.

Про це повідомили на прес-конференції полонених військових РФ в агентстві "Інтерфакс-Україна" у середу.

Як передає "Українська правда", молодший сержант Андрій Ілліч Чеботаревський, з в/ч 58198, 1 танкового полку, 2 мотострілецької дивізії Москви розповів, що на нього в Росії вже прийшла похоронка.

"Нас у Росії вже вважають мертвими, тому що на нас приходять похоронки. Ми хочемо, щоб люди знали, що ми живі. Ми хочемо залишитися в Україні, хоча б поки там діє путінський режим. Ми боїмося туди повертатися, бо через президента Росії ми стали злочинцями. Мені дали можливість зателефонувати батькам, повідомити, що я живий. І коли я зателефонував, мені сказали, що на мене прийшла похоронка. У РФ я вважаюсь мертвим. Якщо нас захочуть обміняти, чого ми самі не бажаємо, нас розстріляють свої ж".", - йдеться у повідомленні.

Він також підтвердив, що РФ відправляє воювати проти України солдатів-строковиків.

Читати також

22.05.2022 Українські десантники "Іглою" збили російський штурмовик Су-25

- Сьогодні в одному з районів виконання завдань, підрозділом протиповітряної оборони 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ був успішно збитий російський штурмовик Су-25 “Грач”. Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”. Даний факт в черговий раз підтверджує професіоналізм воїнів-зенітників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що на нижньому фотознімку зафіксовано, як палає російський штурмовик Су-25 “Грач”, тобто все, що від нього залишилося.

22.05.2022 На Запоріжжі окупанти погрожують підприємцям, які відмовляються торгувати за рублі

- У Василівці окупаційна адміністрація затвердила курс валют на рівні 10 гривень за 25 рублів. Також повідомляють, що у випадку відмови підприємців продавати товари за рублі - з ними проведуть «профілактичну бесіду», - йдеться у повідомленні. Такж у Мелітполі колаборант Євген Балицький розпорядився суб'єктам господарювання з 20 травня 2022 року для розрахунків використовувати як гривню, так і рублі, а безготівкові розрахунки проводити лише в рублях. Зрадник також затвердив курс валют: 2 рублі за 1 гривню.