Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Нацгвардієць з Кропивницького з-під обстрілів вивіз більше 500 бійців

Сергій працює військовим водієм однієї з частин Національної гвардії. Із перших днів війни він виконував бойові завдання безпосередньо на лінії зіткнення в Донецькій області. 

Про це повідомляє Національна гвардія. 

Сотні поранених побратимів, як з НГУ, так і інших військових підрозділів, ризикуючи своїм життям він вивіз в безпечну зону.

«Ось дивись, у мирному житті, професія водія у нас вважається заурядною, звичайною, - розмірковує Сергій. - А на війні немає другорядної роботи. Кожен – кухар, медик, водій – одиниця стратегічна. Під час воєнних дій важливість кожного збільшується в стократ. Там кожен герой. Але ніхто, віриш, ніхто себе таким не вважає. Просто самовіддано роблять своє діло».

Він прийшов до лав Нацгвардії у 1999 році. За спиною - тисячі кілометрів доріг при виконанні службово-бойових завдань. У 2014-му, 2015-му, 2017-му та 2018 роках ніс службу у районі проведення АТО/ООС.

«Коли їздиш за кермом у мирному житті, не зважаєш на відстані між невеличкими населеними пунктами. Ось це село, за ним ще одне, далі буде таке-то. Спокійно собі їдеш. Коли ж вів машину під масованими артилерійськими обстрілами, метр проїзду видавався довжиною у життя. Кожен поворот, кожен кущ чи дерево наче вкарбовувалися в мозок. Я відповідав за людей, віз їх від смерті. Там, за моєю спиною на борту бронемашини були люди, мої брати, поранені, потребуючі негайної допомоги», - говорить гвардієць.

Читати також