Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Не привозять харчів: російські загарбники на Херсонщині почали їсти собак

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Через проблеми з постачанням продовольства російські солдати на Херсонщині їдять навіть... собак. Про це свідчить листування загарбника, яке оприлюднила СБУ.
Він розповідає другу, що через брак забезпечення почали їсти собак.
 

«Всё х*ево. Нас укры е*ут, как молодых. Собак едим, жрать нечего. Сегодня йорка ели. Йоркширского терьера», – пише своєму знайомому окупант, що перебуває на тимчасово окупованій території Херсонщини.

За словами загарбника, в армії рф відсутня логістика, через що продукти «просто не могут доставить».

Усе це різко контрастує із «переможною» картинкою, яку транслюють російські пропагандисти. Тож на репліку товариша, що ЗМІ «рисуют только победы», відповідає просто: «Пусть сюда идут и рисуют».

Читати також

28.06.2022 Розробляв концепцію «нової вільної Миколаївської області»: у держзраді підозрюють завкафедри одного з вишів

За даними слідства, у квітні 2022 року проросійськи налаштований громадянин вступив у змову із представником спецслужб РФ з метою надання допомоги в проведенні підривної діяльності проти нашої держави. Підозрюваний за завданням куратора розробляв концепцію перетворення «нової вільної Миколаївської області», складав перелік необхідних управлінських посад та проводив роботу з пошуку «надійних» кандидатів на їх зайняття. Одним із його завдань було підготувати за своїм особистим підписом як корінного мешканця м. Миколаєва звернення до влади Росії про нібито готовність частини миколаївців до від’єднання області від України та приєднання до РФ. Крім того, підозрюваний надавав інформацію щодо розташування підрозділів Збройних Сил України та державних установ на території м. Миколаєва. За виконану роботу він мав отримати грошову винагороду. Під час обшуку за місцем його мешкання вилучено комп’ютерну техніку, листування з представником держави-агресора, радянську та російську символіку, особисті нотатки щодо створення та діяльності так званої «Миколаївської народної республіки». Доктору наук державного управління, кандидату політичних наук повідомили про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.