Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Небо впало": батько 3-місячної дівчинки з Одеси в один момент втратив всю сім`ю

У Одесі 23 квітня внаслідок ракетного удару загинуло 8 осіб. Серед них була тримісячна дитина, її мама та бабуся.

Історію мешканця Одеси, який в один момент втратив дружину та доньку - опублікувало "Новое время".

Юрій Глодан працює кондитером у рідній Одесі та того дня в нього був вихідний. 

"Він збирався провести його зі своєю сім'єю: коханою дружиною Лєрою, донечкою Кірою та її бабусею. А потім вийшов у магазин, зовсім ненадовго. Небо впало", - пише колега Юрія Вікторія Байбуза.


"Життя не буде колишнім. Чому так несправедливо, чому не можна відмотати час назад, як нестерпно боляче. Кожен, хто знає Юрину світлу сім'ю, сумує разом із ним. Це не мало статися! Ніколи!

Дуже складно висловити словами всі почуття, які ми відчуваємо зараз. Це горе, як цунамі, накрило нас із головою, і не зрозуміло, як тепер виринути. Я просто хотіла, щоб ви знали, що у вашій родині сьогодні не просто пасочка, а частка Юриного серця", — написала кондитерка.

У своєму Instagram Байбуза розповіла, що до свята Великодня Глодан випік 2500 пасок, 500 з яких вирушили до благодійних фондів. Його перший вихідний за довгий час припав на суботу 23 квітня — цей день він хотів провести разом із сім'єю.

 

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.