Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Неймовірна сума: стало відомо, за скільки Kalush продав кришталевий мікрофон "Євробачення-2022"

Сьогодні, 29 травня, гурт Kalush Orchestra разом із Сергієм Притулою продав на благодійному аукціоні кришталевий мікрофон за перемогу на "Євробаченні-2022".

Новому власнику довелося віддати чималу суму грошей.

Про це повідомили на сторінці в Telegram "Євробачення Україна".

Загалом, кришталевий мікрофон за перемогу на "Євробаченні-2022" музиканти продали майже за мільйон доларів, а саме за 900 тис. доларів.

Новим власником кубку пісенного конкурсу стала крипто-спільнота WhiteBIT.

Всі отримані кошти витратять на комплекс безпілотників PD–2 для української армії.

До речі, Kalush Orchestra продають на аукціоні не лише кришталевий кубок, а й фірмову рожеву панамку лідера гурту Олега Псюка, у якій він співав на конкурсі у Турині.

Читати також

25.06.2022 Блокада Калінінграда: Лукашенко каже, що Литва оголосила війну Росії

"Нас дуже напружує та ситуація і та політика, яку проводять наші сусіди. Ви в загальних рисах знаєте: це керівництво Польщі й керівництво Литви. Політика на конфронтацію.. І вам їх вистачає, особливо в Україні. Останнім часом найманців найбільше з Польщі. Я не розумію, навіщо їм потрібна ця конфронтація. Але ясно, що за спиною стоять і підштовхують тощо. Але політика огидна, поведінка – агресивна. Те саме з Литвою. Наростає потік інформації про їхні замисли призупинити транзит із Росії через Білорусь до Калінінґрада, ізолювати Калінінґрад. Ну слухайте, це суголосно з оголошенням війни! Це ж неприпустимо подібні речі в сучасних умовах", - каже очільник Білорусі.