Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Обидві дівчини з Рівненщини знову отримали троянди у шоу "Холостяк" (ВІДЕО)

Аліна та Юля

Вчора на телеканалі СТБ завершився другий випуск 10-го сезону популярного романтичного реаліті-шоу "Холостяк". Героєм проекту, за чиє серце боряться дівчата з різних куточків України, цього разу є 34-річний пілот і власник льотної школи у місті Маямі (штат Флорида, США), вихідець з України Макс Михайлюк.

Минулого тижня холостяк з 25 дівчат залишив у шоу 15, які продовжать свою участь у проекті далі. Вчора ж з боротьби за Макса вибуло ще троє дівчат, які не отримали заповітної троянди від чоловіка.

Нагадаємо, що цього сезону у шоу "Холостяк" вперше є учасниці з Рівненщини, і їх одразу - дві. Це - 24-річна співачка та менеджерка зі збуту з міста Корця Алін Ляшук та 22-річна модель з Рівного, яка нині працює у Києві, Юлія Рибчук. Детальніше про дівчат тут:

Аліна

Юлія

Зазначимо, що обидві рівненські красуні вчора, як і першого дня, отримали від холостяка по троянді і продовжують свою участь у проекті далі. Наступний випуск шоу пройде наступної п'ятниці, 20 березня, о 19 годині на телеканалі СТБ.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.