Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Обох учасниць з Рівного відзначили в проекті "Холостяк": одну визнали найрозумнішою, іншу - найідеальнішою (ФОТО+ВІДЕО)

На телеканалі СТБ триває 10-й сезон відомого популярного романтичного реаліті-проекту "Холостяк". Так, у п'ятницю на екрани вийшов третій його випуск.

Нагадаємо, що цього сезону у шоу вперше беруть участь дівчата з Рівненщини, і їх - одразу дві. Це - 24-річна співачка та менеджерка зі збуту з міста Корця Алін Ляшук та 22-річна модель з Рівного Юлія Рибчук.

Детальніше про це тут: 

Головним героєм 10-го сезону проекту, за чиє серце боряться дівчата з різних куточків України, є 34-річний пілот і власник льотної школи у місті Маямі (штат Флорида, США), вихідець з України Макс Михайлюк.

До слова, у свіжому випуску шоу "Холостяк" особливо зуміли відзначитися обидві рівненські красуні.

Спочатку ведучий проекту Григорій Решетник навідався в дім, де живуть учасниці, з тим, аби пограти в так звану інтелектуальну гру. Її суть полягала в тому, що він обрав по одному фото з особистих сторінок кожної з дівчат в соцмережі "Інстаграм" і задавав питання, яке пов'язане з тією чи іншою світлиною. Якщо дівчата дають правильну відповідь на питання - у них зростає шанс на перемогу і отримання бонусу. А переможницею стане найкмітливіша учасниця.

- Я, чесно кажучи, трохи "напряглася" через цей конкурс, бо моя сторінка в Інстаграмі доволі провокативна, - прокоментувала гру рівнянка Юлія Рибчук.

Зрештою, в підсумку модель з Рівного стала однією з трьох найрозумніших дівчат і отримала разом з іншими двома переможницями подарунок - доступ до інстаграм-сторінки холостяка Макса. Втім, дівчата не обмежилися лише переглядом фотографій чоловіка, а вирішили також зробити спільне селфі і відправити йому це фото.

Пізніше ведучий шоу знову прийшов до дівчат з черговим конкурсом, який мав би визначити найідеальнішу з них.

- Мені ці інтерактиви подобаються, бо мені вони допомагають розібратися в собі, - зазначила учасниця з Корця Рівненської області Аліна Ляшук.

Спочатку дівчата на прохання Григорія визначили 10 критеріїв та рис, які повинні бути притаманні ідеальній жінці. Вони, зокрема, виділили таке: вірність, хазяйновитість, жіночність, сексуальність, щирість, доброта, дружелюбність, мудрість, почуття гумору, самодостатність, безтурботність та хороші материнські здібності. Після цього кожна з дівчат повинна була оцінити сама себе по кожному з пунктів за 10-бальною шкалою. Та, яка у підсумку оцінила себе найвище, і перемогла.

На подив усіх учасниць, максимальну кількість балів - 100 (по 10 у кожному з 10 пунктів) собі поставила співачка з Рівненщини Аліна Ляшук. Це викликало неабияке обурення у інших дівчат, які назвали її необ'єктивною і занадто самовпевненою. Коли ведучий попросив Аліну перечислити свої недоліки, то вона зазначила, що їх у неї є лише два - вона "хрустить" пальцями та кусає губи.

- Я себе люблю. Без іронії. Я дотримуюся принципу, що себе треба оцінювати завжди по максимуму. Бо недоброзичливців навколо і без того вистачає. Я впевнена у всіх своїх десятках і можу пояснити кожен бал і кожен пункт, - прокоментувала свою перемогу Аліна з Корця.

Тож саме вона і отрмала титул "Найідеальніша холостячка". Пізніше дівчина у своєму Інстаграмі написала:

"Не буде виправдань чи пояснень, чому і для чого я поставила собі найвищі бали. Не потрібно копати дуже глибоко і старатися знайти відповіді на запитання: «вона так зробила, бо самозакохана?», «вона можливо невпевнена?», «вона таким чином хотіла виділитися?», «її ніхто не критикував, тому вона так себе оцінила?». Відповідь на поверхні: я себе так відчуваю - і все. І це прекрасно! Не прагніть бути хорошими для людей, тому що для багатьох із них, хороша людина означає - зручна! Це Ваше життя і жити його Вам не з сусідом, не з друзями, не з людьми, які Вас не знають, а з СОБОЮ в першу чергу! Чим швидше Ви це зрозумієте, тим краще для Вас."

До речі, обидві рівненські красуні вкінці випуску на церемонії троянд отримали заповітну квітку від холостяка, тож продовжують свою участь у шоу далі. Наступний випуск програми вийде наступної п'ятниці, 27 березня, о 19 годині на телеканалі СТБ.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.