Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Один із кандидатів на міського голову Вараша відмовився від участі у виборах

Центральна виборча комісія зареєструвала 10 кандидатів на посаду міського голови Вараша - міста-супутника Рівненської АЕС. Зайняти мерське крісло хочуть Сергій Анощенко («Слуга народу»), Геннадій Барабаш (самовисуванець), Віктор Горбань (самовисуванець), Володимир Грушевський («Голос»), Степан Жданюк («Українська народна партія»), Олександр Мензул («Пропозиція»), Віктор Міцюк («Свобода»), Юрій Нестерчук (самовисуванець), Дмитро Стецюк («За майбутнє»), Ірина Шумра («Народний рух України»).

Сьогодні один із кандидатів заявив, що знімає свою кандидатуру із передвиборчої гонки. Мова про Степана Жданюка. Про це він повідомив у Фейсбуці. 

Він зазначив, що балотуватиметься у депутати міської ради, а міська організація "Української Народної Партії" невдовзі прийме рішення щодо підтримки кандидата на посаду міського голови Вараша.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі 11 міст Рівненщини обиратимуть міських голів: перелік кандидатів

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.