Рівне Медіа

Офіцер з Рівненщини підкорив серце Тіни Кароль (ВІДЕО)

Вчора, 23 лютого, на телеканалі "1+1" вийшов 6 випуск 10 сезону популярного телевізійного пісенного шоу "Голос країни". Наразі відбувається перший етап проекту - "Вибір наосліп", коли тренери шоу сидять в розвернутих кріслах спинами до учасників і натискають кнопку, аби розвернути своє крісло, лише у разі, якщо вони хочуть забрати цього учасника до себе в команду.

Так, вчора сцену шоу "Голос країни-10" підкорював 26-річний військовослужбовець з Рівненщини, офіцер Збройних Сил України Василь Процюк, що служить у радіотехнічній бригаді Північного командування "Захід". Сам Василь - з села Великий Житин Рівненського району.

Хлопець розповів, що стати військовим було його свідомим рішенням, адже вважає, що кожен чоловік має служити своїй країні. У своїй військовій частині він часто організовує концерти, веде заходи та співає. Тож саме його товариші по службі наполягли на його участі у шоу.

Василь - справжній самородок, адже ніколи професійно не займався вокалом, а співочий талант відкрив у собі, будучи студентом. 

На сцені "Голосу країни" хлопець дуже ніжно та емоційно виконав пісню "Пробач" співака Сергія Бабкіна, і вже з перших секунд та нот розвернув крісло одного з найвибагливіших тренерів - співачки Тіни Кароль, яка висловила своє захоплення не лише талантом співака з Рівненщини, а й його зовнішнім виглядом, чим змусила приревнувати іншого тренера шоу Дана Балана, про роман яких вже давно пліткують українські ЗМІ, проте пара не поспішає ні підтвердити, ні спростувати ці чутки.

До слова, Тіна Кароль стала єдиною, чиє крісло розвернулося до Василя Процюка, тож він автоматично потрапив до її команди.

Виступ Василя дивіться у відео:

 

Читати також