Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Окупанти розстріляли працівника Запорізької АЕС у нього вдома: за життя чоловіка борються лікарі

Російські окупанти увірвались до помешкання співробітника Запорізької АЕС Сергія Швеця та розстріляли його з автоматичної зброї. Чоловік нині - у лікарні. 

Про це повідомляє Енергоатом

- 23 травня 2022 року російські окупанти увірвались до помешкання співробітника енерго-ремонтного підрозділу Запорізької АЕС Сергія Швеця та розстріляли його з автоматичної зброї

З численними кульовими пораненнями пан Сергій ушпиталений до міської лікарні Енергодара. Лікарі борються за його життя, - йдеться у повідомленні. 

 

Читати також

26.06.2022 Росія планує збільшити кількість своїх військ у Білорусі біля кордону з Житомирщиною та Рівненщиною

Керівництво установ та організацій Гомельської області попереджені про ймовірність повернення підрозділів ЗС РФ. Одночасно росіяни планують нарощування чисельності оперативно-тактичної авіації на території Білорусі. Офіційно – для проведення спільного патрулювання повітряного простору в рамках спільного навчально-бойового центру підготовки авіаційних підрозділів та підрозділів ППО. Для цього запланований переліт 10 літаків на аеродром Барановичі. Також з 22 червня на території Гомельської області тривають мобілізаційні навчання. Натомість анонсовані раніше у білоруських ЗМІ заняття з бойової підготовки з резервістами, не проводяться. Самих резервістів наразі використовують для проведення господарських робіт.