Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Окупанти вдарили по об`єкту транспортної інфраструктури Львівщини, є поранені

Російські війська завдали ракетного удару по Львівщині. Влучили у об'єкт транспортної інфраструктури, попередньо поранено двох людей. 

Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький. 

- Попередньо: ракетний удар по об’єкту транспортної інфраструктури. Двоє людей поранені. Інформації про загиблих на цей момент немає.

Інформація уточнюється, - написав він. 

Ввечері 1 червня під повітряної тривоги пролунали вибухи у Стрийському районі на Львівщині. Це сталось близько 22.30. 

Нагадаємо, сьогодні окупанти випустили шість ракет по Сумщині. 

Читати також

30.06.2022 У колонію на Рівненщині ув`язнені через спільників постачали наркотики

Вони залучили до цієї "схеми" трьох близьких осіб на волі, які налагодили постачання канабісу, бупренорфін у та метадону. Заборонені речовини надходили співучасникам різними партіями через один з поштових сервісів. Ті їх збирали, формували в одну передачу, яку за винагороду проносив на територію колонії її працівник. Слідством встановлено кілька епізодів постачання наркотичних речовин таким шляхом.

30.06.2022 У Рівному двох забудовників підозрюють у розтраті 17 мільйонів гривень вкладників

Вони укладали з громадянами договори купівлі–продажу майнових прав на квартири в житловому комплексі у Рівному, та одержували від них особисто або на банківські рахунки товариства кошти. Зрештою, 3 секції житлового комплексу звели, а 4-ту – "заморозили". Кошти отримали, але не вклали їх у будівництво, а заволоділи частиною коштів. Іншу частину коштів, зрештою, розтратили. Попередня сума збитків складає більше 17 мільйонів гривень. Слідством встановлено 38 ошуканих вкладників, які втратили гроші і не отримали обіцяної нерухомості.