Рівне Медіа

Острозька академія співпрацюватиме зі службою судової охорони

Територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області співпрацюватиме з Національний університет «Острозька академія»

24 листопада начальник територіального управління полковник Віктор Мороз та ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник підписали Меморандум, який має на меті сприяти обміну досвідом між викладачами і студентами університету та співробітниками територіального управління.

Острозька академія - перший вищий навчальний заклад у Східній Європі, про історію якого знають і поза межами України. Нині у закладі навчають студентів за спеціальністю «національна безпека», а викладачами університету є практичні працівники сектору безпеки та силових структур.

Враховуючи наявність на Рівненщині такого закладу з потужним науковим потенціалом, начальник територіального управління Віктор Мороз виступив із ініціативою щодо професійної співпраці між управлінням та академією. Ректорат університету підтримав пропозицію і невдовзі юристи обох установ працювали над створенням майбутнього документу.

А вже учора за круглим столом ректор Острозької академії Ігор Пасічник в онлайн-присутності студентів інститут права імені І. Малиновського та національної безпеки, різних навчальних курсів відкрив захід із підписання Меморандуму про співпрацю з Територіальним управлінням Служби судової охорони у Рівненській області.

Документ передбачає:

  • проведення спільних заходів: круглих столів, семінарів, тренінгів, майстер класів, конференцій тощо за напрямами, що становлять взаємний інтерес
  • Підготовку науково-практичних матеріалів для використання у законотворчих та нормотворчих процесах з метою вдосконалення законодавства
  • Залучення Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області до навчальних заходів для студентів Національного університету «Острозька академія».

Читати також