Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Падіння літака в Іркутську: один із льотчиків народився в Україні, інший мав численні відзнаки

У Іркутську вчора, 23 жовтня, відбувались льотні випробування. Один із двох винищувачів сів, але другий, а саме СУ-30, залишився в повітрі й перестав виходити на зв'язок. Згодом літак впав на двоповерховий житловий будинок. Перед цим льотчики другого судна нібито побачили, що пілоти СУ-30 непритомні. 

Повідомляє 24 Канал.

Льотчиків, які керували літаком - Максима Конюшина та Віктора Крюкова - у Росії називають справжніми асами. Обизва пілоти загинули. Мовляв, вони були професіоналами своєї справи і їхня гибель – велика втрата для країни-агресорки.

Що відомо про загиблих пілотів

Максим В'ячеславович Конюшин працював на авіазаводі з 2015 року. Народився у Примор'ї. Закінчив Військово-повітряну інженерну академію імені професора Жуковського за спеціальністю – випробування літальних апаратів. Російські ЗМІ пишуть, що "небо було його покликанням".

Конюшин був нагороджений медалями Міністерства оборони Росії "За відмінність у військовій службі" ІІІ, ІІ та І ступеня. Два роки тому йому надали звання "Заслужений льотчик-випробувач РФ".

Майор Віктор Вікторович Крюков родом з України – військовий льотчик другого класу, льотчик-випробувач 3 класу. Відомо, що він на відмінно закінчив Краснодарський військовий авіаційний інститут та виконував випробувальні польоти в Ахтубінську. 10 років тому з дружиною переїхав до Іркутська. Пропагандисти відгукуються про нього, як про "справжнього аса"

Читати також