Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Під час обміну 16 лютого росії віддали колаборанта з УПЦ МП - ГУР

Аби допомогти повернути сотню українських захисників із російського полону, українська сторона віддала церковного колаборанта УПЦ МП. 

Про це в ефірі телемарафону повідомив представник ГУР Андрій Юсов. 

 "Вчора, щоби повернути наших хлопців, на запит тієї сторони і за власною згодою був переданий один колаборант, так званий священнослужитель Московського патріархату, який сприяв окупантам, зливав різноманітну інформацію, допомагав проводити так звані псевдовибори.

рф запросила, Україна не стала заперечувати, він сам був лише за, це допомогло повернути наших захисників додому. Ця робота буде тривати", - сказав він. 

За даними джерела УП, йдеться про  настоятеля Свято-Казанської парафії Горлівської єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) у смт Ярова Лиманської громади Донецької області Миколу Зірку.

Напередодні стало відомо, що цього церковника-колаборанта було засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, під час обміну 16 лютого Україні вдалось повернути з полону 100 військових та одного цивільного, Серед них - старший сержант із Дубровиці Олександр Ляльович

Читати також