Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Підлітки Рівного обговорили переваги та недоліки сучасної системи освіти

Підлітки у Рівному обговорили сучасну систему освіти в рамках програми  Aspen Teens

Активні підлітки віком від 14 до 16 років зібралися на семінар «Обрії майбутнього. Рівне». Це продовження філософської програми  «Обрії Майбутнього», який Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ проводять в межах програми Aspen Teens. Координаторка програми у Рівному школярка Анастасія Бакалець для обговорення обрала тему освіти. Дівчина каже:

«Сьогодні це вкрай важлива тема для усіх підлітків. Адже ми відчуваємо що шкільна система освіти застаріла, яка нас обмежує та навішує нам не завжди практичні знання. Тому ми шукаємо однодумців, які готові змінювати світ разом».

Учасники семінару висловили свої зауваження до шкільного процесу навчання. Водночас, усі підлітки готові вчитися та розвиватися. Разом діти визначили основні складові цікавого навчання. Перш за все, молодь хоче отримувати практичні навички, тому кажуть, що у школі не вистачає саме роботи над різними проектами, у процесі яких діти можуть і проявити себе, і отримати нові знання та навички.

Один з тренерів семінару Сергій Терентьєв також помітив високу зацікавленість до актуальної теми з боку молоді. Разом вони визначили слабкі сторони сучасної школи. Тренер переконаний, що сьогодні навіть дорослі поняття не мають що далі робити з освітою, як правильно вчити дітей і чому навчати. Адже світ дуже швидко змінюється, тому ми усі сьогодні повинні змінюватися і вчитися, навіть батьки підлітків.  В результаті усі присутні зрозуміли - вчитися та розвиватися потрібно завжди, по можливості шукати неформальну освіту, тренінги, майстер-класи, та ворк-шопи, адже вона буває більш цікавою та потрібною.

В рамках семінару обговорили також можливості для підлітків, особливості американської школи від досвідчених спікерів.

Повідомляє Офіс реформ Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ

Читати також