Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Після наших "вітань" москалі сунуться не охоче - захисник Олександр, який боронить Україну

Олександр півроку служить механіком-водієм самохідної артилерійської установки. Каже, пішов через «рекламну кампанію» сусіда і це було найкращим рішенням, бо встиг добре підготуватися до війни з московією.

Воює чоловік завзято. Разом із побратимами з підрозділу за місяць війни знищили більше півсотні одиниць техніки та чимало живої сили противника.

– Після кожного з наших «вітань» на українській землі, сунуться до нас москалики з дедалі меншим завзяттям. Ми ж у свою чергу готові щораз нагадувати непроханим зайдам про нашу гостинність.

Олександр переконує, воюватиме до «останнього загарбника на українській землі!» А як інакше? Тим паче, нищити ворога є чим.

А вдома на воїна чекають дружина і три доньки: Іванка, Юлія й Анна.

– Мої любі донечки, батько скоро повернеться з перемогою! Впевнений у цьому на всі сто! Хіба тато колись обманював?

Джерело - ФБ-сторінка ООС. 

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.