Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Планував пройти від Одеси до Яремче заради побратимів: ветеран АТО за 8 днів зібрав 3 млн грн

Ветеран АТО з Житомира Олександр Шевцов організував "піший збір" коштів на легкові автівки та бус для побратимів. 

Про це повідомляє Суспільне.

Чоловік мав пішки пройти дистанцію від Одеси до Яремче, зробивши 800 тис кроків та зібравши 800 тисяч гривень.  Проте сьогодні чоловік достроково завершує свій марфон, адже за вісім днів він зібрав 3 млн гривень.

Особливістю цього пішого ходу було те, що Олександр, якому після поранення на фронті ампутували ліву ногу, пересувається на протезі. За задумом, поки ветеран йшов, кожна гривня донатів від людей на один крок скорочувала його дистанцію.

Наприкінці восьмого дня пішого ходу на рахунках Олександра, який на той момент подолав 65 кілометрів пішки, було 650 тисяч гривень. Упродовж однієї доби ветерану скинули ще понад два мільйони гривень. 

У себе на сторінці чоловік написав: 

"Дякую Боже! Дякую славетному народові України! Дякую кожному, хто допомагає ЗСУ. Якби можна було акумулювати всі ваші донати у мої кроки, то я вже сьогодні був би біля Атлантичного океану. Але ми з вами акумулюємо їх на дещо краще – на автівки та інші потреби для наших побратимів. Тільки за цю добу ви перерахували на це більше двох мільйонів гривень і продовжуєте донатити. На даний момент зібрано біля трьох мільйонів гривень. Чесно, я не знаю що в такі моменти відчуває Притула, але я відчуваю ПЕРЕМОГУ", – написав у своєму пості Олександр Швецов і додав, що наразі його піший хід достроково завершено, а сам він нині вже знаходиться у себе вдома. 

 

Читати також