Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Планують бити залпом": росія, ймовірно, готує масовий обстріл України - Повітряні Сили

Росія наразі знизила інтенсивність ракетних ударів по Україні, проте це може свідчити про накопичення запасів. Ймовірно, окупанти намагаються накопичити запаси для нового масового удару.

Про це в ефірі телемарафону повідомив речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат.

За його словами, окупанти побачили, що ефекту від поодиноких ударів не так багато і тому важливо накопичити достатні запаси аби завдати масованого обстрілу українських міст. Окрім того, ворог не припиняє спроби штурмувати українські населені пункти по всій лінії оборони на східних рубежах країни. 

"Ворог не полишає спроб атакувати на Донецькому напрямку. Тут дуже жорсткі бої. Залучено чимало авіаційних підрозділів з боку противника. Працює і наша авіація. Винищувачі теж продовжують наші робити свою справу", - розповів Ігнат.

Також окупанти побачили, що результатів від поодиноких ударів безпілотниками теж "не так багато" і до обстрілу у жовтні вони готувались кіл ька місяців у посиленому режимі.

"А от, власне, коли масовані обстріли, яких було у нас у жовтні чотири - ворог кілька місяців накопичував свої засоби", - звернув увагу Ігнат.

Він також розповів, що зараз російські заводи, для поповнення втрат крилатих ракет, працюють у три зміни.

"Ймовірно, вони накопичують якийсь певний запас для того, щоб бити залпом. Це не виключається, тому що не полишив ворог своїх намірів руйнувати нашу критичну інфраструктуру", - допускає Ігнат.

Зазначимо, нещодавно президент Володимир Зеленський попередив, що росія може готувати нові ракетні удари по електроінфраструктурі міст. 

 

Читати також