Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"По селу погане про нього розповідала": на Рівненщині дядько побив малолітню племінницю

Фото з відкритих джерел

Влітку цьогоріч у селі Біловіж на Рокитнівщині дядько побив власну племінницю. Трапилось це просто посеред вулиці. Внаслідок ударів чоловіка, малолітня дитина отримала легкі тілесні ушкодження.

Над чоловіком нещодавно був суд. У скоєному він зізнався і розповів, чому так вчинив. За словами обвинуваченого, того дня він побачив свою племінницю поблизу свого будинку. 

«... Поведінка якої його обурила тому, що вона по селу погане про нього розповідала. Через це він, відразу, вхопив її за волосся і боком своєї руки зачепив обличчя», - йдеться у тексті вироку суду.

Дядько наніс правою рукою удар кулаком в область ока, від чого дівчинка отримала синець, зачепив перенісся і наніс удар рукою в область шиї.

В своїх діях він розкаявся, оскільки зробив для себе висновок про те, що дитина не винувата в тому, що так вихована і слід було розмовляти з батьками племінниці. Потерпіла в судовому засіданні повідомила, що пробачила обвинуваченого.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України та призначив покарання - 120 годин громадських робіт.

Читати також