Сирський вручив "Золотий хрест" десантнику з Рівненщини

Десантнику з Рівненщини Віталію Тимошку вручили "Золотий хрест" за непохитність.

Про це повідомляють на сторінці Рівненського обласного ТЦК та СП.

Він народився на Рівненщині в селі Бересня. Жив собі, як і усі - звичайним життям. Однак докорінно життя Віталія Тимошка змінило широкомасштабне вторгнення російської федерації на терени України. Наш Віталій не зміг стояти осторонь та доєднався до лав тих, хто став, щоб боронити незалежність нашої держави.

Нині Захисник гордо носить маруновий берет та дає гідну відсіч ворогові у складі 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

"Чи зважав він на ризики для життя, коли під постійними обстрілами ворога успішно виконував багато логістичних завдань з доставки боєприпасів для артилерійських обслуг?! Певно, що ні! Адже завдяки його мужності та професійним діям, вантаж і боєприпаси завжди доставляється вчасно, що дозволяло і дозволяє підрозділам артилерії вчасно виконувати бойові завдання. Чим було порятовано не одне життя оборонців нашого миру", - зазначають у військкоматі.

За сумлінне виконання поставлених завдань, стійкість до викликів в бою, системність та наполегливість у вдосконаленні військової справи, відданість у справі захисту Української державності та народу України Віталій Тимошок нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України "Золотим хрестом". Нагороду воїнові особисто вручив Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський.

Читайте також