Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Податкова повернула жителям Рівненщини понад 5 мільйонів гривень

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що станом на 01 вересня  2020 року громадянами, які отримали право на податкову знижку за підсумками 2019 року, подано 2723 декларації про майновий стан і доходи,  з них 2124 вже отримали кошти на свої рахунки. Загальна сума повернутого ПДФО - 5296,9 тис. гривень.

Нагадаємо, податкова знижка надається, якщо фізичною особою протягом звітного року понесені витрати, пов’язані зі сплатою за навчання в вітчизняних закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, в вищих та професійно-технічних навчальних закладах, внески на благодійність, відсотки за іпотечним кредитом, витрати на переобладнання машин під біопаливо, тощо.

Для отримання податкової знижки за результатами 2019 року необхідно подати декларацію за місцем реєстрації до 31 грудня 2020 року. Податок підлягає поверненню протягом 60 календарних днів з дня подання декларації.

У разі, якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.

Головне управління ДПС у Рівненській області

Читати також