Рівне Медіа

Повідомлення про підозру вручили батьку: рівненська стоматологиня безслідно зникла

За результатами проведеної експертизи, допитів свідків, потерпілих та зібраної доказової бази 29-річній дитячій лікарці-стоматологу дізнавачі повідомили про підозру у скоєнні кримінальних проступків, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України. Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненщини.

Нагадаємо, із першою заявою, дев’ятого лютого, про завдані тілесні ушкодження 5-річній доньці під час візиту до стоматолога в Рівному до поліції звернулася 36-річна жителька Костополя. 

Відповідно до результатів судово-медичної експертизи спричинені тілесні ушкодження відносяться до легких. 

Крім того, впродовж подальших трьох днів до поліції надійшло іще три звернення від батьків щодо побоїв та тілесних ушкоджень, спричинених дитячою лікаркою під час лікування зубів. Двоє із вказаних заявників звернулись до правоохоронців, оскільки на відео, оприлюдненому в соцмережах, вони впізнали своїх дітей. 

За фактами умисного легкого тілесного ушкодження дізнавачами Рівненського районного управління поліції було розпочато досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 125 Кримінального кодексу України.

Однак, під час проведення слідчих дій та на основі зібраної доказової бази у відкритих кримінальних провадженнях за останніми трьома фактами вчинення протиправних дій, що мали місце у червні-серпні минулого року, дізнавачі за процесуального погодження Рівненської місцевої прокуратури перекваліфікували вказані діяння на частину 1 статті 126 Кримінального кодексу України (побої і мордування). 

Сьогодні, 18 лютого, дізнавачі Рівненського районного управління поліції повідомили 29-річній стоматологині про підозру за чотирма фактами вчинених кримінальних проступків: частиною 1 статей 125 та 126 КК України. Втім, вручили повідомлення батькові лікарки, оскільки місце перебування самої зловмисниці наразі невідомо та на зв’язок вона не виходить.

Інтереси 29-річної рівнянки представляє адвокат, який поки що жодної позиції захисту не повідомляє. 

Також, нагадаємо, що окрім вищевказаного, триває досудове розслідування за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником): дев’ятого лютого до поліції звернулась 28-річна рівнянка повідомила, що після візиту до стоматолога в одній із приватних клінік Рівного у восьмирічної доньки вона виявила гнійну рану губи.

Слідчі дії тривають. Вирішується питання про оголошення підозрюваної у розшук. 

Читати також