Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Прем`єр Грузії вважає, що його країна заслуговує на статус кандидата в ЄС більше, ніж Україна та Молдова

Прем'єр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що його країна заслуговує на статус кандидата на членство в ЄС більше, ніж Україна та Молдова. 

Про це він заявив під час урядового засідання. 

- Якщо комусь і належить статус кандидата в ЄС, то належить Грузії, а потім уже Україні та Молдові. Коли кажуть, що Україна в стані війни і через це їй має бути надано, перепрошую, якщо надання статусу визначається війною, ми не хочемо війни, друзі, ми вимагаємо заслуженого статусу!, - сказав Іраклій Гарібашвілі. 

За його словами, грузинський народ заслужив цей статус своєю 30-річною боротьбою на шляху будівництва демократії та на шляху реформ, здійснених за останні 9 років.

- Ми просимо тільки цього, я сказав це публічно, і в Давосі, і в Братиславі, і в Брюсселі, ми не просимо нічого особливого та незаслуженого, ми просимо заслуженого статусу.

Якщо це рішення не буде справедливим, зрозуміло, ми, відповідно, як я сказав, детально все пояснимо нашому населенню, народу, співгромадянам, які були основні причини, через які було прийнято хоча б ганебну резолюцію, - сказав Іраклій Гарібашвілі.

Нагадаємо, Україна подала заявку на членство в ЄС за спецпроцедурою 28 лютого. Після чого свої заявки 3 березня подали і Грузі та Молдова. 

За матеріалами Грузія online

Читати також