Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Присягнули на вірність "ЛНР": четверо поліцейських на Луганщині перейшли на бік ворога

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

В Офісі генерального прокурора України повідомили, що 9-го березня четверо поліцейських на Луганщині пройшли співбесіди  з представниками «ЛНР» окупаційної адміністрації РФ і перейшли на бік ворога. 

"У ході «працевлаштування» правоохоронці надали згоду на вступ до лав незаконно створеного райвідділу внутрішніх справ так званого «МВД ЛНР». 10 березня 2022 року підозрювані присягнули на вірність «ЛНР» окупаційної адміністрації Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо винесення постанови про затримання з метою приводу в порядку ст. 615 КПК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Сєвєродонецьку) територіального управління ДБР, розташованого у м. Краматорську.

Читати також

25.05.2022 Дівчинка з Чернігова продала свої коси за 3,5 тисячі гривень, щоб допомогти ЗСУ

“В Інтернеті я побачила, що дівчата обрізають волосся під каре і за це, взагалі, можна отримувати гроші. Я ж раніше цього не знала. Я вирішила поїхати до перукарні, обрізати волосся, продати та віддати гроші на ЗСУ”, — розповідає Кіра. “У нас є друзі, які служать в ЗСУ. Зараз вони під Луганськом, їх там близько 20 людей. Вони зараз збирають на рації, тепловізори”, — розповідають батьки.