Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Просила росіян "бомбанути" по центру міста: колаборантці з Черкас присудили 10 років в`язниці

У Черкасах винесли вирок Тетяні Дробот, яку звинувачують у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність України. 

Про це повідомляє видання “18000”.

Згідно з матеріалами справи, на початку березня жінка переслала своїй сестрі, яка живе в росії, а також фотографії фортифікаційних споруд у центрі Черкас. Світлини вона підписала: “бомбанути, шоб їх тут не було”. 

Також Дробот поширювала у забороненій соціальній мережі інформацію, що виправдовує анексію українських міст.

На початку квітня жінку затримали. Відтоді вона перебувала у Черкаському слідчому ізоляторі.

Колегія суддів, за головуванням суді Владислава Константина, слухала справу понад пів року та у результаті винесла вирок у вигляді реального ув’язнення для Дробот терміном 10 років.

Жінка визнала вину в інкримінованих їй злочинах і щиро розкаялась, що було враховано під час визначення покарання. Крім того, вона отримала позитивні характеристики за місцем проживання від очільника ОСББ, який розповів, що Дробот доглядала за клумбою та висаджувала квіти. Мінімальне покарання за інкриміновану жінці державну зраду – 15 років ув’язнання, втім нижня межа була переглянута, враховуючи каяття та пом’якшувальні обставини. 

Вирок може бути оскаржений у апеляційній інстанції. До набуття ним законної сили жінка продовжуватиме перебувати у СІЗО. Їй та її чоловіку також повернуть вилучену комп’ютерну техніку та мобільні телефони. 

Читати також