Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Путін наказав військам до березня захопити дві області

Російський диктатор Володимир Путін наказав своїм військам захопити всю територію Донецької та Луганської областей України до березня.

Про це представник ГУР МО України Андрій Черняк повідомив у коментарі виданню Kyiv Post.

Представник розвідки заявив, що є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни.

“Ми спостерігаємо, що російсько-окупаційні війська передислоковують на схід додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння та військову техніку. За даними воєнної розвідки України, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей”, – зазначив Андрій Черняк.

Також представник ГУР МО України зазначив, що росія використовує територію білорусі для підготовки мобілізованих солдатів та не має достатніх сил і засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну з цього напрямку.

“Станом на сьогодні сформованих ударних груп немає. Немає загрози залучення Білорусі до повномасштабного вторгнення на боці росії проти України, але це також, безумовно, ризики, які ми повинні враховувати”, – додав представник воєнної розвідки України.

Читати також