Путін у глухому куті, він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

Глава української розвідки Кирило Буданов заявив, що Володимир Путін перебуває у глухому куті. Він не може ані припинити війну, ані її виграти. 

Про це він розповів в інтерв’ю виданню “The Wall Street Journal”, повідомляє ГУР. 

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити.

Водночас мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат, – сказав Буданов. 

Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. 

“Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України.

“Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він.

Він також зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація.

“Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив Буданов.