Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рак, хвороба Паркінсона або деменція: британські ЗМІ припускають, що дії путіна пов`язані з його здоров`ям

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Британські ЗМІ припускають, що у володимира путіна може бути рак, хвороба Паркінсона або деменція. Саме це, припускають у західній розвідці, може пояснити його божевільні дії.

Про це пише 24 канал із посиланням на Daily Mail.

Як пише Daily Mail, "безладна поведінка" російського диктатора, роздутий вигляд і абсурдне соціальне дистанціювання для відвідувачів може бути результатом лікування.

"Стероїдна лють" як наслідок лікування

Джерела у розвідці не виключають, що роздуті обличчя та шия 69-річного диктатора можуть бути потенційними побічними ефектами тривалого прийому стероїдів. ЗМІ пишуть, що протягом останніх місяців стан здоров'я російського президента ставили під сумнів. Співрозмовники видання стверджують, що путін може страждати від розладу мозку, спричиненого деменцією, хворобою Паркінсона або "стероїдною люттю", яка є результатом лікування стероїдами від раку.

Посилаючись на джерела, близькі до Кремля, високопоставлені особи розвідувального альянсу "П'ять очей", підкреслили, що існує фізіологічне пояснення рішення російського президента вторгнутися в Україну.

Довідка. Five Eyes (українською "П'ять очей") – це розвідувальний альянс, до якого входять Австралія, Канада, Нова Зеландія, Велика Британія та США.

Оточення бачить зміни у поведінці Путіна

Співрозмовник Daily Mail відзначив, що упродовж останніх 5 років відбулися помітні зміни в ухваленні рішень Путіним. Його оточення помічає, що він "став по-іншому сприймати навколишній світ". Джерело підкреслило, що нездатність ясно мислити посилювалася відсутністю "негативного зворотного зв'язку". Мовляв, Путіна "просто не інформували" про елементи невдач під час вторгнення.

 

Читати також