Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівненщина вже підготувала близько 2,5 тисяч місць для евакуйованих з Херсонщини - Коваль

Рівненщина активно долучається до допомоги постраждалій Херсонщині. 

Про це повідомляють у Рівненській ОВА. 

- Рівненщина не стоїть осторонь у допомозі Херсонщині. Терміново зібрали робочу групу з питань допомоги області. Сьогодні визначено пріоритетні засоби і потреби області. У тісному контакті з головою Херсонської ОВА. 

Уже маємо перелік того, чого Херсонщина потребує найбільше. Визначаємось і дані предмети будуть направлені разом із спеціалістами до Херсонщини найближчим часом. У тому числі промоніторили та підготували всі місця для вимушено переміщених осіб, - каже голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. 

За його словами, уже сьогодні на Рівненщину прибуває по декілька десятків людей з Херсонщини. Він додав, що уже підготовлено близько 2.5 тисяч місць для евакуйованих, готові розгорнути ще більше. 

- Крім того розуміємо, що найбільша потреба у мотопомпах для відкачки води. Такі помпи є вилучені та знаходяться на спеціальних майданчиках правоохоронних органів. Спільно з прокуратурою та Головним управлінням Нацполіїції області уже робимо повний моніторинг того, що маємо. Створюємо спеціальну групу для ремонту та проведення у робочий стан цих помп, і направимо їх за рішенням Ради оборони області до Херсонщини, - каже Віталій Коваль. 

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.