Рівненська команда судових охоронців виборола "срібло" у змаганнях з армспорту

Змагання із армрестлінгу серед представників правоохоронних структур фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» відбулися вчора, 25 вересня, на базі Національного університету водного господарства та природокористування.

Про це повідомили на сторінці Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області

У спортивному поєдинку зійшлися справжні стронгмени правоохоронних структур Рівненщини. Співробітникам територіального управління вдалося вибороти друге призове місце, поступившись команді поліцейських. Третє ж місце дісталося команді рятувальників.

За результатами особистих заліків другі місця, у своїх вагових категоріях дісталися Віталію Адамчуку, Юрію Давидюку та Олександру Зеленчуку.

Також дві «бронзи» вибороли Микола Штундер та Василь Костюкевич.

Таким чином Територіальне упраління Служби судової охорони у Рівненській області стало отримало триразове призерство у Динаміаді з різних видів спорту за 2020 рік.

Надаємо, що минулого тижня команда судових охоронців здобула блискавичну перемогу у Динаміаді з гирьового спорту.