Рівне Медіа

Рівняни можуть очуікувати покращення електропостачання вже цього року

http://www.rv.gov.ua

Якісна електрична енергія – громадам. Така основна мета інвестиційної програми, проект якої розробило «Рівнеобленерго» на 2019 рік. Документ передбачає модернізацію та ремонт електричних мереж у Рівненській області

«Аби поліпшити надання електричних послуг для людей, компанія розробила програму. Документ пройшов усі етапи погодження. Рівненська облдержадміністрація теж підтримала цей проект. Наступний етап – відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП про схвалення інвестпрограми, що буде розміщений на сайті комісії. Громадські організації, органи місцевого самоврядування можуть вносити власні пропозиції, які будуть розглянуті та враховані під час затвердження програми. Вона розрахована на 2019 рік. На заходи з її реалізації спрямують 98 мільйонів гривень», - повідомив заступник голови ОДА Олександр Корнійчук під час засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у режимі відеоконференц-зв’язку.

Загалом цього року за кошти програми енергетики планують відремонтувати 103 км повітряних ліній, встановити 24 розвантажувальні підстанції, модернізувати розподільчі пристрої трансформаторних підстанцій, замінити лічильники тощо.

Фахівці «Рівнеобленерго» розповідають, що усі бажаючі можуть долучитися до відкритого обговорення проекту постанови. І лише після цього буде прийняте рішення про реалізацію програми у Рівненській області на 2019 рік.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також