Рівняни привезли нагороди з чемпіонату України з метання

фото - Фейсбук

15-17 лютого у місті Мукачево відбувся зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, пише flaro.at.ua.

У змаганнях взяли участь близько трьохста спортсменів із 22 регіонів України та республіки Молдова. У підсумку команда Рівненської області посіла п’яте загальнокомандне місце. Серед лідерів змагань теж були Рівненські метальники серед дорослих. Шама Микола (тренер Янчук С.І) посів друге місце у метанні списа 800 гр., його колега по команді Калюш Микола (тренери Зуєв О.К, Кузін В.М) посів трете місце. У метанні молоту 7.260 кг серед дорослих спортсменів трете місце посів Мисливчук Володимир (тренер Барташук В.К, Чмир Я.В), його колега по команді Вівчарук Петро (тренери Бартащук В,К,Кузін В.М) посів четверту сходинку.

Серед юнаків та дівчат старшої вікової групи Мосійчук Ольга (тренери Шама М.Б, Янчук С.І, Кожарко С.М.)п осіла третю сходинку п’єдесталу у метанні спису 500 гр.

Серед юнаків та дівчат молодшої юнацької вікової групи Остапчук Анастасія (тренери Рябушко Ю., Янчук С.І, Кожарко С.М.) у метанні списа 500 гр посіла трете місце, а її колега по команді Муха Іван (тренери Шама М.Б, Янчук С.І, Кожарко С.М.) у метанні спису 700 гр теж посів трете місце.

Також відбулись змагання з метання нетрадиційної ваги 15.88, у яких взяли участь представники Рівненщини. Мисливчук Володимир був перший з результатом 19м 84 см, а Вівчарук Петро став третім, метнувши вагу на відстань 17м21см

ФЛАРО вітає призерів та переможців змагань та бажає подальшого зростання результатів!