Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Рівняни просять врегулювати питання поводження з пестицидами

http://oblrada.rv.ua

Таке рішення підтримали 3 грудня члени постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на чолі із Володимиром Валявкою. Основна мета запропонованих змін - зменшення негативного впливу отрутохімікатів на здоров’я населення та екологічний стан уцілому.

Під час чергового засідання Рівненської обласної ради депутати звернуться до Кабінету міністрів із пропозицією заборони внесення пестицидів та отрутохімікатів авіаційним методом, розробити механізм контролю вмісту хімікатів у воді та ґрунтах, збільшити відстань санітарно-захисних зон при внесенні отрутохімікатів від населених пунктів.

Окрім того члени постійної комісії погодили та рекомендували розглянути на черговій сесій обласної ради питання про створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення у селі Горбаків, що на Гощанщині.

«На території в майже чотири гектари, поблизу вулиці Шкільної у Горбакові заплановано створити парк-пам’ятку. Наразі там існує паркове насадження, закладене на початку вісімдесятих років минулого століття, на території котрого є види флори занесені до Червоної книги України та такі, що підлягають регіональній охороні на території нашої області. Окрім того збереження зелених насаджень у цій зоні несе рекреаційні та оздоровчо-санітарні цілі для місцевих мешканців», - зазначив голова комісії Володимир Валявка. 

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читати також