Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Росіяни хочуть включити тимчасово захоплені території України до складу РФ

Тимчасово окуповані південні регіони України російські загарбники хочуть включити до складу тимчасово окупованого Криму та подальшої інтеграції їх в російський економічний простір.

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

1-го травня радник так званого "глави" Криму з інформаційної політики Олег Крючков оголосив про розробку відповідного плану інтеграції з терміном щонайменше до 2030 року.

Також окупанти на захоплених територіях намагаються переконати місцеве населення у тому, що вони встановили остаточний контроль над населеними пунктами. 

Так, в окупованому Генічеську новопризначений "голова міськради" Андрій Клочко організував урочисте підняття прапору рф. Втім, жителі міста проігнорували цю "подію".

Низка приватних підприємств Ростовської області отримала замовлення на виготовлення печаток і штампів для окупаційних адміністрацій Маріуполя. До переліку установ, які отримають нові "атрибути" входять заклади освіти, лікарні, поліція, РАЦСи та адміністративні установи. Навіть попри те, що більшість із них наразі вщент зруйновані російськими військами.

На замовлених штампах і печатках міститься напис: "россия, республика донбас, Мариуполь, военно-гражданская администрация".

Окупанти повідомили, що подібні штампи і печатки замовлятимуть і для Херсону.

Серед військових армії окупанта розповсюджується інформація, що термін так званої "спеціальної воєнної операції" визначено до вересня 2022 року.

 

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.