Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські окупанти готові калічити себе, аби втекти з України

Російські окупанти зізнаються у розмовах з рідними, що готові калічити себе, аби втекти з війни.

Про це повідомляють у СБУ.

Для більшості загарбників "спецоперація" перетворилась на справжнє пекло. Солдати розуміють, що шансів вижити у них не багато і мріють вирватися додому.

Синочок жаліється російській матері, що міноборони РФ не виконало жодної з умов контракту і вони вже 40 днів під обстрілами. 

Солдат зізнається, що якщо його підрозділ "пустят на второй круг", то він пошкодить собі ногу і комісується.

У перехопленій розмові окупант також каже, що ненавидить путіна та шойгу. 

 

Читати також

26.05.2022 Встановили особу ще одного російського ката, який "кошмарив" мешканців Гостомеля - Венедіктова

"Прокурори Київської обласної прокуратури спільно з СБУ зібрали докази того, що він разом із іншими російськими військовослужбовцями у березні 2022 року у окупованому Гостомелі «кошмарили» населення незаконними обшуками. Шукаючи українських захисників та правоохоронців, загарбники вибивали вікна і двері. Під час одного з обшуків окупанти залякували цивільних зброєю. Знущання дійшли до того, що вони змусили людей повністю роздягнутися. Після цього людей тримали у підвалі. Бранців били прикладами зброї по ребрах і ногах, погрожували зброєю та імітували страту. Нелюди морили їх голодом і спрагою", - розповіла Венедіктова. Хітрову повідомлено про підозру в жорстокому поводженні з цивільним населенням, що є порушенням законів та звичаїв війни. Якщо вам відома додаткова інформація про причетність підозрюваного до цих та інших воєнних злочинів – сповіщайте на наш єдиний доказовий хаб https://warcrimes.gov.ua/ або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75.