Російські пропагандисти запустили фейк про введення в Україну польсько-литовського контингенту

Російська пропаганда запустила фейк про введення на територію України польсько-литовських миротворців. 

Про це повідомляє ДПСУ. 

- Росія продовжує максимально спекулювати темою захоплення території України Польщею. Це, перш за все, певно робиться, аби відволікти увагу населення своєї країни від незручних запитань, пов'язаних з війною, яку веде рф проти України. Для цього навіть створюються та поширюються фейкові листи від держорганів України, - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що російські пропагандистські канали поширили лист, який, нібито, надійшов від Збройних Сил України на ім’я Голови Державної прикордонної служби України. Окрім цього в листі пропагандисти допустили низку як граматичних помилок, так і тих, що стосуються українського кордону. Не виключено, що текст змісту листа на українську мову перекладали за допомогою онлайн-перекладача.

- Заявляємо, що такий лист в Адміністрацію Державної прикордонної служби не надходив. Також, за наданою інформацією від Збройних Сил України, такий лист не створювався і не направлявся до прикордонного відомства.

До того ж, в Україні подібне листування здійснюється лише через електронний документообіг. Але звідки це знати представникам відсталої країни-агресорки? - додають прикордонники.