Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські солдати все частіше втікають додому - ГУР

Українська розвідка повідомила, що російські війська все більше деморалізовані та мають вкрай низький морально-психологічний стан.

Зокрема, спостерігаються все частіше випадки, коли вони намагаються самостійно повернутись на територію російської федерації. 

Крім того, окупанти нещадно мародерять і вчиняють важкі злочини по відношенню до мирних мешканців. 

"У зв’язку з невдалою спробою провести наступальну операцію, окупанти вимушені змінити тактику. Через значні логістичні проблеми та розтягнуті комунікації противник не спроможний забезпечити свої підрозділи паливо-мастильними матеріалами, продуктами харчування та боєприпасами, що спонукає окупантів вдаватися до мародерства та грабежу місцевого населення, магазинів, аптек тощо. До того ж, дії окупантів супроводжуються численними випадками важких злочинів проти мирного населення", - йдеться у повідомленні ГУР.

Також відомо, що з огляду на великі бойові втрати особового складу та проблеми з комплектуванням резервних підрозділів та частин, командування збройних сил російської федерації залучає до ведення бойових дій на території України так званих “військовослужбовців строкової служби” з території ОРДЛО та військових найманців з Абхазії, Південної Осетії і числа ув’язнених з виправних закладів російської федерації.

Читати також