Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські війська перегруповуються перед наступом на Харків - Буданов

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов повідомив, що російські війська перегруповуються та планують наступати на Харків. 

Про це повідомляє CNN. 

- Вони перегруповуються у напрямку міста Ізюм через Бєлгород. Отримують додаткові війська у Бєлгороді, щоб компенсувати свої втрати в Україні, – сказав генерал-майор.

Насамперед росіяни просуваються до Харкова, пілся чого також намагатимуться добити Маріуполь. І вже потім спробують ініціативно просунутися на Київ. 

Тому Кирило Буданов закликав союзників надати реальну військову допомогу, щоб протистояти російському наступу. Зокрема, Україні потрібні важка артилерія, зенітно-ракетні комплекси та бойові літаки для використання проти російських наземних сил.

Генерал-майор військової розвідки заявив, що слабкість російських Збройних сил уже була продемонстрована в Україні. За його словами, російські війська зазнали поразки у Київській області, а їхнім військовим зусиллям заважає логістика.

Читайте також: Кремль призначив нового командувача наступом на Україну: має досвід роботи в Сирії

За матеріалами fakty.com.ua

Читати також

20.05.2022 Саботують накази та відмовляються воювати: серед окупантів більшає невдоволених бойовими діями

"За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", - йдеться у повідомленні. У ГУР додають, що для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.