Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські війська, ймовірно, залишили острів Зміїний - ОК "Південь"

Російські війська, ймовірно, залишили острів Зміїний після нанесених ЗСУ ударів. Вони тікали з острова кількома швидкісними катерами. 

Про це повідомляє ОК "Південь". 

- Протягом ночі, внаслідок вдало проведеного чергового етапу військової операції із нанесенням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний, противник поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами і, імовірно, залишив острів, - йдеться у повідомленні. 

Наразі Зміїний вкрито пожежею, лунають вибухи.

Остаточні результати операції дорозвідуються.

До слова, Міноборони рф підтвердило виведення своїх військ з острова та назвало це "жестом доброї волі". 

Читати також

18.08.2022 Окупанти хочуть виставити вибухи в Криму як теракти, щоб РФ не визнали спонсором тероризму

Він пов'язав їх з українською владою, заявивши, що вона координувала операції цієї організації на півострові. Жодних доказів цього Аксьонов не надав. Аналітики наголошують, що російські чиновники, найімовірніше, пов'язуватимуть усі атаки на окупованих територіях з операціями організацій, пов'язаних з ісламістським екстремізмом. Таким чином росіяни спробують відвернути міжнародну спільноту від українського партизанського руху та заперечити заклики України офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму. "Напади на законні російські військові цілі підпадають під сферу законного застосування сили та не є актами тероризму, а також немає жодних доказів того, що ці атаки здійснили ісламістські екстремісти", – заявили в Інституті вивчення війни.