Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Російські загарбники завдали збитків Україні на 63 мільярди доларів

Внаслідок інтенсивних воєнних дій на території України російські окупанти завдали шкоди українській інфраструктурі на суму близько 63 мільярдів доларів або майже 1,8 трильйон гривень. 

Про це в рамках проєкту "Росія заплатить" повідомили фахівці Київської школи економіки. 

З початку агресії в Україні пошкоджено, зруйновано або захоплено щонайменше 4,4 тисячі житлових будинків, 92 заводи та підприємства, 378 навчальних закладів, 138 закладів охорони здоров'я, 8 цивільних аеропортів та 10 військових аеродромів, 7 ТЕС/ГЕС тощо, передає видання "Слово і діло". 

Також відомо, що росіяни навмисне нищать цивільну інфраструктуру в Україні. 

 

 

 

 

 

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.