Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

СБУ в Києві затримала російського агента, який адміністрував 20 інтернет-ЗМІ в Україні

Правоохоронці виявили та затримали жителя Києва, який створив та адміністрував 20 інтернет-ЗМІ в Україні.

У пресслужбі СБУ повідомляють, що його курували спецслужби країни-агресора, щоб за допомогою пропаганди поширювати ідеї "русского мира" та наростити проросійські настрої серед українців. 

Для цього киянину поставили завдання створити понад 20 інтернет-ЗМІ. У них регулярно виправдовували збройну агресію рф і прославляли її учасників, а також заперечували військові злочини російської армії. 

За свою роботу чоловік отримував оплату з території РФ, у тому числі з використанням підсанкційних платіжних систем. У помешканні чоловіка провели обшуки та вилучили комп’ютерну техніку, флеш-носії, мобільні пристрої, документи, що свідчать про його протиправну діяльність.

За наявною інформацією, загальна аудиторія даних ресурсів налічувала понад 2,2 млн унікальних користувачів у місяць.

Читати також

30.06.2022 На Світязі - пусті пляжі: війна "вдарила" по туристичному сезону на Шацьких озерах

Власники садиб та баз чекають на туристів Власники садиб та баз відпочинку на Шацьких озерах чекають туристів. Поблизу озера Світязь здає декілька кімнат Зоя Савонік. Каже: людей у неї ще не було, ціни на житло не піднімали. "Готуємося, ще не відкривалися. В першу чергу залежить від умов, від війни, від погоди, але погода грає не дуже велику роль, головне війна", – говорить власниця садиби. Як розповів працівник однієї із баз відпочинку Дмитро Курилюк, туристів менше через малу відстань до кордону із Білоруссю. "Порівняно із попередніми роками, то дуже мало туристів, з такою ситуацією, що в країні... Надіємося, що таки буде сезон", – додав працівник бази відпочинку, яка нині теж напівпорожня. Повноводне озеро і порожні пляжі На пляжах найбільшого та найглибшого озера в Україні – майже порожньо. Поруч з водою можна зустріти поодиноких відпочивальників чи компанії. Волинянка Софія Марчук відпочиває на озері разом із дворічним сином. Жінка каже: не здивувалася, коли побачила Світязь напівпорожнім. "З війною то не те, що було раніше, зараз люди не їдуть так відпочивати", – говорить туристка. Киянин Ігор – військовослужбовець. Приїхав на Світязь разом із родиною, щоб перепочити між ротаціями. На озері, каже чоловік, йому сподобалося. "Середня температура, не скажу, що дуже тепла, але й не холодна, цілком нормальний сезон", – додав чоловік. Заходи безпеки для туристів Через повномасштабну війну і близькість кордону із Білоруссю в Шацькій громаді були змушені змінити правила відпочинку для туристів та запровадити додаткові заходи безпеки. Зі слів селищного голови, до патрулювання в громаді залучили додаткові сили поліції та військових. "Для підприємців графік роботи до 22:00 лише, без гучної музики, без розважальних заходів.Громадські місця, які приймають відвідувачів повинні забезпечити безпеку, але в нашому регіоні їх дуже мало, бо висока кількість поверхневих вод, не пристосованість торговельних місць, це вказує на те, що в нас укриттів дуже мало", – розповів Сергій Карпук.