Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

СБУ виявила українця-зрадника, який ще в 2014-му перейшов на бік росії

Скріншот із відео

Служба безпеки України повідомляє, що їх співробітникам вдалось виявити зрадника, який ще у 2014-му році перейшов на бік росії. 

На відео СБУ – допит чергового “орка” з РФ, який насправді виявився українським військовим-зрадником і у 2014 році перейшов на бік окупанта в Криму!

24 лютого його гаубично-артилерійський дивізіон отримав наказ наступати на Україну і рушив на Нову Каховку. Далі мав бути Миколаїв, а згодом і Одеса.

Їм обіцяли, що з владою все домовлено, що вони не будуть обстрілювати житлові будинки, а просто пройдуть рейдом. Їм пояснили: «Усе буде, як у 2014 році, коли Росія забирала Крим».

Та Україна зустріла окупантів шаленим спротивом!

Відставши під час бою від основних сил, зрадник здав себе та весь свій взвод українським воїнам.

Тепер з ним працюють слідчі та контррозвідка СБУ. Такі дії не можуть залишитися непокараними!

Читати також

25.05.2022 Псевдоволонтер взяв гроші за порятунок з Маріуполя людей, які невдовзі загинули

"Цей юний чоловік записався у Фонд волонтером. Допомагав вести документацію. Якось натрапив на пост дівчини в соцмережі, яка просила допомогти вивезти її маму та вітчима із Маріуполя. Герой написав, що може це організувати за 10 тисяч гривень. Дівчина відразу перевела цю суму на карту фігуранта і почала чекати приїзду рідних. Однак натомість дочекалася звістки про їхню смерть", - зазначає голова Нацполіції Ігор Клименко. Слідство вважає, що саме через його порожні обіцянки та зволікання потерпіла не змогла вчасно вивезти своїх батьків з Маріуполя, оскільки не шукала інших варіантів евакуації. Наразі правоохоронці перевіряють його причетність до інших фактів шахрайств.